Відбувся вебінар, присвячений програмі «Горизонт 2020»

 

 

19 червня 2020 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка вже традиційно, перед літніми відпустками, відбувся вебінар «Горизонт 2020: можливість участі (колективні та індивідуальні ґранти)».

Проректор з наукової роботи Університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський привітав учасників і заохотив науковців брати участь у відкритих конкурсах, а також починати підготовку до нової програми «Горизонт Європа», яка стартує у 2021 році.

Доповіді виголосили Оксана Заремба – керівник НКП «Майбутні і нові технології» й «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства» в нашому Університеті та Галина Лазько, яка представляє НКП «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри» у НУ «Львівська політехніка».

Головною метою заходу було надання оновленої інформації про можливості участі в програмі «Горизонт 2020». Учасники дізналися про актуальні конкурси, статистику участі України у Програмі. Особливий акцент організатори  зробили на індивідуальні ґранти.

Серія нових інформаційних заходів, присвячених програмі «Горизонт 2020», продовжиться з осені.

            За матеріалами організаторів

Подія на сайті Університету