Відбулася зустріч із експертом програми «Горизонт 2020» Світланою Клєссовою

4 вересня 2017 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч із фахівцем у сфері міжнародної співпраці в галузі досліджень, розвитку та інновацій, директором inno TSD (Софія Антиполіс, Ніцца, Франція), експертом програми «Горизонт 2020» Світланою Клєссовою.

Під час заходу фахівець розповіла про найновіші європейські проекти в рамках програми «Горизонт 2020», умови та перспективи участі у найбільшій програмі Європейського Союзу, спрямованій на фінансування наукових досліджень та інноваційних розробок. Окрему увагу експерт акцентувала на особливостях подання проектних заявок і наголосила, що зараз вчені Університету мають усі шанси долучитися до провідних світових наукових досліджень, а отже отримати належне фінансування і підтримку зі сторони ЄС.

Нагадаємо, що в Університеті працює Національний контактний пункт програми «Горизонт 2020»,  вектор діяльності якого спрямований у двох тематичних площинах: «Майбутні і нові технології» й «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства». Звернутися у Контактний пункт можна за електронною адресою: horizon2020@lnu.edu.ua

Подія на сайті університету