Cтатистика

Щоб оторимати інформацію про роботу, виконану в минулих та поточних проєктах, інтерактивні дані щодо програмних пропозицій, показників успішності, фінансованих проєктів та учасників, необхідно скористатися ресурсом Funding & tender opportunities.

Обравши строрінку PROJECTS & RESULTS та задавши кокретні фільтри стосовно програми Горизонт 2020 і програмного періоду, можна отримати доступ до платформи Horizon Dashboard. Інформаційна панель Horizon Dashboard – це інтуїтивна та інтерактивна платформа знань, яка пропонує користувачеві доступ до статистики та даних про дослідження та інновації в ЄС. Вона надає:

  • Легкий доступ до огляду та детальної інформації щодо пропозицій, фінансованих проєктів та їхніх результатів, зокрема заявлених прав інтелектуальної власності та наукових публікацій
  • Інтуїтивні опції фільтрації та категоризації, що дозволяють проводити аналіз за географічним розташуванням, тематичним напрямком дослідження, типами організації тощо.
  • Функції експорту даних, створення історій та закладок
Інтерфейс роботи з платформою представлено на рис. 1
Щоб дізнайтися більше про ефективність країни в рамках програми “Горизонт 2020”: отримане фінансування, участь за регіонами, основних бенефіціарів, співпрацю з іншими країнами, участь малого та середнього бізнесу та багато іншого, варто скористатися сторінкою Country profiles.
Для прикладу загальні дані про участь України у проєктах “Горизонт 2020”
Зведені дані про країни та історії успіху також доступні на веб-сайті Europa.