Відбувся круглий стіл, присвячений програмі «ГОРИЗОНТ 2020»

Національний контактний пункт (НКП) Рамкової програми Європейського Союзу з фінансування досліджень та інновацій «Горизонт 2020» при Львівському національному університеті імені Івана Франка продовжує активну інформаційну роботу на факультетах. Цього разу круглий стіл «Можливості програми Горизонт 2020» відбувся на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій.

Під час заходу науковці та викладачі дізналися про особливості Програми, тематичні напрями, відкриті конкурси, форму і терміни подачі проектної пропозиції, а також про можливості, якими можуть скористатися представники Університету, взявши участь у Програмі. Особливу увагу організатори заходу акцентували на тематичному напрямку «Future and Emerging Technologies»який актуальний для природничих спеціальностей. Присутні поділилися власним досвідом, адже дехто вже робив спроби подати проект для участі у Програмі. Обговорили також перспективи подальшого розвитку та співпраці з країнами ЄС.

Нагадуємо, що при Львівському національному університеті імені Івана Франка вже другий рік функціонує НКП Програми «Горизонт 2020» за тематичними напрямами «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies» та «Future and Emerging Technologies». Круглі столи уже відбулися на дев’яти факультетах, а у цьому семестрі більше дізнатися про програму «Горизонт 2020» матимуть можливість викладачі та науковці факультету журналістики, іноземних мов, культури і мистецтв, педагогічної освіти, прикладної математики та інформатики, управління фінансами та бізнесу, а також біологічного, геологічного, хімічного, історичного факультетів. До участі запрошують усіх охочих!

Подія на сайті університету