Успішний проект Горизонт 2020: з чого почати…

10 жовтня 2017 року Національний контактний пункт програми Горизонт 2020 у Львівському національному університеті імені Івана Франка організував практичний семінар-тренінг для усіх, хто прагне реалізувати свої ідеї та набути професійного досвіду у співпраці з Європейським Союзом.

Проректор з наукової роботи Львівського університету Роман Гладишевський, звертаючись до учасників заходу, наголосив на важливості відкриття для себе нових горизонтів кар’єри й необхідності уміти відповідати на актуальні виклики сучасності.

Якщо у попередніх заходах, присвячених програмі «Горизонт 2020», організатори інформували про напрями та актуальні конкурси Програми, то цього разу експерти намагалися показати усім охочим, як практично взяти в ній участь.

Зокрема, експерти НКП зосередили увагу на тому, як працювати із сайтом МОН, де знайти всю необхідну інформацію, корисні перепокликання та матеріали, а також розповіли про специфіку побудови робочих програм. Присутні мали змогу попрацювати з офіційним сайтом Єврокомісії та Порталом учасників, а також побачити всю процедуру подачі заявки на участь у Програмі.

«Нас часто запитують: з почати роботу? Як знайти інформацію про дедлайни та бюджет? Як зареєструвати свою організацію/групу? Що таке PIC та LEAR? Як створити акаунт? Саме на ці запитання ми намагалися відповісти. Мета тренінгу – наблизити українських науковців до нових бажаних горизонтів у кар’єрі», – зауважили організатори.

Нагадаємо, що у Львівському національному університеті імені Івана Франка діє Національний контактний пункт програми Горизонт 2020, який спеціалізується за напрямами «Майбутні і нові технології» та «Інклюзивні, інноваційні і розумні суспільства».

Подія на сайті університету