Інформаційний день та практичний тренінг: «Горизонт 2020» (м. Рівне)

В конференц-залі університету  відбувся інформаційний день та практичний тренінг “Горизонт 2020: від ідеї проекту до фінального звіту”.

Представники  Національних контактних пунктів  за напрямками «Інформаційні та комунікаційні технології»,   «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри», «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства» , «Майбутні і нові технології» , «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки», «Здоров’я, демографічні зміни та добробут», «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» і «Дослідницькі інфраструктури»  розповіли про конкурси за своїм напрямом Програми «Горизонт-2020» та виступили з презентаціями.

Так,  Іван Кульчицький з НУ «Львівська політехніка» говорив  про цифрову трансформацію промисловості та суспільних сервісів: конкурси, проекти розвитку та українські реалії.

Про актуальні конкурси та можливості участі  за напрямом «Дії Марії Склодовської-Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри» розповідала Галина Лазько з НУ «Львівська політехніка».

Оксана Заремба  з НУ ім. І.Франка відмітила  конкурси за тематичними напрямами Future and Emerging Technologies та Inclusive, Innovative and Reflective societies, доступні у 2019-2020 роках.

Короткий екскурс в актуальні тематики «Здоров’я» та «Харчова безпека» провела Таїсія Симочко з  Ужгородського НУ.

Про конкурси за напрямом «Енергетика» на 2019-20 рр. та написання проектної заявки за цією  темою розповів Артур Воронич з ІФНТУНГ.

Марина Гороховатська  з НАН України говорила про можливості доступу та особливості участі у конкурсах за напрямом «Дослідницькі інфраструктури в програмі ЄС «Горизонт 2020».

А ще під час інформаційного дня  присутні дізналися, як генерувати проектну ідею та формувати  концепцію проекту, формувати структуру заявки, подавати проектну  пропозицію на конкурс, почули про правові та фінансові аспекти реалізації проектів програми «Горизонт 2020» в Україні та перейняли успішний досвід підготовки проектних заявок від спікерів.

Завершилася зустріч практичним тренінгом.

(за матеріалами Наталії Пархомчук)

Подія на сайті університету