Horizon 2020: proposals writing, secrets of winning (відкриття НКП у Львівському університеті)

18 жовтня 2016 року у Львівському університеті імені Івана Франка відбулося відкриття Національного контактного пункту та перший Інфодень Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»: Horizon 2020: proposals writing, secrets of winning.

«Horizon 2020 – є найбільшою програмою Європейського Союзу, спрямованою на фінансування досліджень та інноваційних розробок. Її бюджет на 7 років (з 2014 по 2020 рік) становить 80 млрд. євро», – розповіла Стелла Шаповал, національний координатор національних контактних пунктів, начальник відділу міжнародного науково-технічного співробітництва Міністерства освіти і науки України.

Голова НКП Оксана Заремба розповіла, що основними завдання програми «Горизонт 2020» є зробити Європу привабливим місцем для першокласних науковців, сприяти розвитку інноваційності та конкурентоспроможності європейської промисловості і бізнесу, вирішувати найбільш гострі питання сучасного європейського суспільства. Представники інших НКП з різних міст України розповіли про специфіку своїх напрямів та представили актуальні робочі програми.

Подія на сайті ЛНУ