Круглий стіл “Можливості програми Горизонт 2020” з науковцями Львівського національного університету імені Івана Франка: механіко-математичний факультет

12 червня 2018 року представники Національного контактного пункту Рамкової програми «ГОРИЗОНТ 2020» підсумували роботу в першому півріччі 2018 року і провели на механіко-математичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка засідання на тему «Можливості програм «ГОРИЗОНТ 2020» та «Еразмус+».

Науковців та студентів ознайомили з робочими програмами та практичними аспектами подачі проектних заявок. Особливу увагу зосередили на тематичному напрямку «Future and Emerging Technologies», який актуальний для природничих спеціальностей. Викладачі поділилися досвідом участі в подібних програмах й обговорили перспективи подальшого розвитку та співпраці з країнами ЄС.

Нагадаємо, що при Університеті діє Національний контактний пункт Рамкової програми «ГОРИЗОНТ 2020» за двома тематичними напрямами –  «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies» та «Future and Emerging Technologies». На восьми факультетах вже відбулися круглі столи. З вересня цього року ми продовжимо інформувати всіх охочих на інших факультетах Львівського університету.

Подія на сайті ЛНУ